Program vánočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze

Tradiční vánoční trhy v Praze na Staroměstském náměstí budou trvat od 28. 11. do 1. 1. 2010. Stejně jako v minulých letech se i letos na Staroměstském náměstí v rámci vánočních trhů můžete těšit na bohatý doprovodný program. 

Vánoční „DĚTSKÁ STAROMĚSTSKÁ DÍLNIČKA“

Pro děti bude připraven bohatý program ve vánoční dílničce. Všichni malí návštěvníci budou mít možnost se pobavit, zasoutěžit si či zhlédnout loutkovou nebo maňáskovou pohádku. Pro děti bude také připravena výtvarná dílna, kde si mohou malí šikulové vyrobit například mikuláše, čerty, anděly nebo vánoční přání, zvonečky, ozdoby a napsat Ježíškovi.

Harmonogram dílny:
PO – PÁ 15,00 – 19,00; 17,00 maňáskové divadlo
SO – NE 10,00 – 19,00; 15,00 loutkové divadlo, 17.00 – maňáskové divadlo.

Neděle 29. 11. 2009
15.00 – 20.00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Pondělí 30. 11. 2009
16.00 – 16.45 TANEČNÍ STUDIO LYRA
17.00 – 17.30 NOCTUELA – dětský pěvecký sbor
17.40 – 18.30 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.45 – 19.15 ŠARVANCI – slovenský folklorní soubor

Úterý 1. 12. 2009
16.00 – 16.30 AMF DANCE a TANEČNÍ SKUPINA D.A.R.
16.30 – 17.00 TANEČNÍ SKUPINA PROMĚNY A PRAŽSKÝ PEPÍCI – pohádka MRAZÍK
17.00 – 17.20 TANEČNÍ SKUPINA SANDRA
17.30 – 18.15 KYTICE – folklorní soubor
18.30 – 19.00 LUČINKA – folklorní soubor

Středa 2. 12. 2009
16.00 – 16.30 SPECIÁLNÍ ŠKOLA PRAHA 4 HÁJE
16.30 – 17.00 LUBENIKA – folklorní soubor – ZŠ Lubná
17.00 – 17.30 VONIČKA – dětský folklorní soubor
17.30 – 18.15 CANTIO ANTIQUA – renesanční zpěvy
18.20 – 19.00 SEDMIHLÁSEK – pěvecký sbor

Čtvrtek 3. 12. 2009
15.45. – 15.50 TANEČNÍ SKUPINA JEŽCI – TANCOVÁNÍ Z POHÁDKY DO POHÁDKY
16.00 – 16.30 TANEČNÍ SKUPINA JEŽCI – TANCOVÁNÍ Z POHÁDKY DO POHÁDKY
16.30 – 17.00 IN DANCE – moderní tance
17.15 – 18.00 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.15 – 19.00 REZAVEJ KRUH – staropražské písničky

Pátek 4. 12. 2009
12.00 – 19.00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Sobota 5. 12. 2009
13.00 – 16.30 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009
17.00 – 19.00 VELKÁ MIKULÁŠSKÁ ŠOU – UKRADENÉ VÁNOCE S ROBBY BUBBLE
19.15 – 20.00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Neděle 6. 12. 2009
12.00 – 15,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009
15.00 – 15.30 KAMÝČEK A KAMÝČAN – DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR
15.30 – 20.00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Pondělí 7. 12. 2009
16.00 – 16.40 IGNITUS – středověké Vánoce
16.45 – 17.15 KOLÍČEK – dětský folklorní soubor
17.20 – 17.45 PRAGUE ADVENT CHORAL MEETING:CORAL POLIFÓNICO PONTE SOR – Portugalsko
17.45 – 18.15 HANÁCKÉ VÁNOCE – ZUŠ PRAHA 4 SPOŘILOV
18.15 – 18.35 OSMINKA – dětský folklorní soubor
18.45 – 19.15 KRUŠPÁNEK – dětský folklorní soubor

Úterý 8. 12. 2009
15.45 – 16.30 TANEČNÍ STUDIO LYRA
16.30 – 17.00 RIVERSIDE SCHOOL – dětský školní pěvecký sbor
17.15 – 17.30 YOUTH PRAGUE BAND
17.45 – 18.15 INTERNATIONAL CHURCH OF PRAGUE – Dětský muzikál
18.20 – 18.45 INTERNATIONAL CHURCH OF PRAGUE – pěvecký sbor
18.45 – 19.15 INTERNATIONAL CHURCH OF PRAGUE – pěvecký sbor

Středa 9. 12. 2009
15.15 – 18.15 VÁNOCE S ČESKOU KNIHOU REKORDŮ – AGENTURA DOBRÝ DEN PELHŘIMOV
18.30 – 19.00 CANTARINA – renesanční vánoční zpěvy

Čtvrtek 10. 12. 2009
16.00 – 16.30 10. ROČNÍK FESTIVALU PRAŽSKÉ VÁNOCE – UNIVERSITY CHOIR UPS – Jižní afrika
16.30 – 17.10 10. ROČNÍK FESTIVALU PRAŽSKÉ VÁNOCE – DUNMAN CHOIR – Singapur
17.10 – 17.40 10. ROČNÍK FESTIVALU PRAŽSKÉ VÁNOCE – DUNMAN CHOIR – Singapur
17.40 – 18.15 TANEČNÍ ŠKOLA BETTY
18.20 – 19.00 REZAVEJ KRUH – staropražské písničky

Pátek 11. 12. 2009
12.00 – 20,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Sobota 12. 12. 2009
12.00 – 14,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009
14.00 – 16.00 MOSTY MEZI MĚSTY
16.00 – 20,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Neděle 13. 12. 2009
12.00 – 20,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V 2009

Pondělí 14. 12. 2009
16.00 – 16.30 KOLÍČEK – dětský folklorní soubor ZUŠ Ilji Hurníka
16.30 – 17.00 KLÍČEK – dětský folklorní soubor
17.00 – 17.15 SEDLČÁNEK – mateřská škola Sedlčanská
17.30 – 18.15 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.15 – 19.00 ZVONKY MNICHOVO HRADIŠTĚ – pěvecký sbor

Úterý 15. 12. 2009
15.45. – 16.20 MERLIN – společnost pro ochranu dravců a sov
16.30 – 17.00 ZŠ POŠEPNÉHO – PÁSMO VÁNOČNÍCH KOLED
17.05 – 17.40 MERLIN – společnost pro ochranu dravců a sov
17.45 – 18.15 VONIČKA – dětský folklorní soubor
18.15 – 19.15 GUMELIN – středověká hudba

Středa 16. 12. 2009
15.45 – 16.30 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE ULITA
16.30 – 17.00 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 12 – MRÁČEK – dětský pěvecký soubor
17.10 – 17.30 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 12 – ŠKLÍBAND – hudební skupina
17.40 – 18.20 TANEČNÍ ŠKOLA BETTY
18.30 – 19.00 CANTARINA – renesanční vánoční zpěvy

Čtvrtek 17. 12. 2009
16.00 – 16.45 FLAGRANS – GOTICKÉ VÁNOCE
17.00 – 17.45 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.00 – 19.00 BAKCHUS – GOTICKÁ HUDBA

Pátek 18. 12. 2009
12.00 – 19,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Sobota 19. 12. 2009
12.00 – 20,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Neděle 20. 12. 2009
12.00 – 20,00 MUSIC AND FRIENDS – MARIBU, 11.MEZINÁRODNÍ ADVENTNÍ ZPĚVY V PRAZE 2009

Pondělí 21. 12. 2009
15.30 – 17.30 ZUŠ BLATNÁ: BLATÉNŠTÍ DUDÁCI, ASONANCE REVIVAL, FLÉTNOVÝ SOUBOR, EPIDEMIE – hudební skupina
17.30 – 18.15 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.30 – 19.15 PUERI CANTATE

Úterý 22. 12. 2009
15.30 – 17.30 ZUŠ BLATNÁ: BLATÉNŠTÍ DUDÁCI, ASONANCE REVIVAL, FLÉTNOVÝ SOUBOR, EPIDEMIE – hudební skupina
16.30 -. 17.00 DĚCKA ZE SKORONIC – DOŠLI ZME K VÁM NA KOLEDU
17.00 – 17.30 BERUŠKY A BARUŠKY – pásmo vánočních koled
17.45 – 18.30 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.45 – 19.15 DĚCKA ZE SKORONIC – ŠTĚSTÍ ZDRAVÍ POKOJ SVATÝ

Středa 23. 12. 2009
16.00 – 16.45 KRLESS – HUDCI PÍSNÍ NEJSTARŠÍCH
17.00 – 17.45 BAKCHUS – GOTICKÉ VÁNOCE
18.00 – 19.00 ZVONOHRA P. MANOUŠKA – HRAJE ROSEMARIE SENTIËNS – Holandsko

Čtvrtek 24. 12. 2009
21.00 – 22.00 JAN JAKUB RYBA – HEJ MISTŘE – ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ – Orchestr státní opery Praha a sólisté Národního divadla, diriguje: Miriam Němcová

Pátek 25. 12. 2009
15.15 – 15.45 MERLIN – společnost pro ochranu dravců a sov
15.45 – 16.30 LAURUS – renesanční vánoce
16.30 – 17.00 MERLIN – společnost pro ochranu dravců a sov
17.15 – 18.00 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.15 – 19.15 VARHANÍ KONCERT : HRAJE NIKOL ECKERTOVÁ A PĚVECKÝ SBOR BRUNCVÍK

Sobota 26. 12. 2009
16,00 – 20.00 DEN HISTORICKÉ HUDBY
BAKCHUS
POLYPHONION

Neděle 27. 12. 2009
16.00 – 17.00 SVÍTÁNÍ – folková kapela
17.30 – 18.15 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.25 – 19.00 LAURUS – renesanční vánoce
19.15 – 20.00 TŘEHUSK – staročeské písničky

Pondělí 28. 12. 2009
16.00 – 16.30 TANEČNÍ SKUPINA SANDRA
16.45 – 17.45 REZAVEJ KRUH – staropražské písničky
18.00 – 19.00 KAMELOT – folková kapela

Úterý 29. 12. 2009
16.00 – 16.50 CACTUS SHOW BAND – rock, n roll music
17.15 – 18.00 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
18.15 – 19.00 BAKCHUS – GOTICKÉ VÁNOCE

Středa 30. 12. 2009
16.00 – 16.45 VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ DIVADLA MAZEC – pohádka
17.00 – 17.45 REZAVEJ KRUH – staropražské písničky
18.15 – 19.15 SUNSET BLVD. – Accid jazz, Funk , Soul music

Čtvrtek 31. 12. 2009

DĚTSKÝ SILVESTR
15.30 – 16.15 CAKTUS SHOW BAND – rock´n roll music
16,45 – 18.00 DUO FERNANDO – KOUZELNICKÁ SHOW

VEČERNÍ PROGRAM
18.30 – 19,30 PANGEA THE BEATLES REVIVAL BAND
19,35 – 20,00 KOČKY – TRAVESTI SHOW
20,15 – 21,15 GREXA BAND
21,15 – 21,40 KOČKY – TRAVESTI SHOW
21,55 – 22,40 LAS VEGAS
22,45 – 23,10 KOČKY – TRAVESTI SHOW
23,15 – 00,05 LAS VEGAS

Pátek 1. 1. 2010
14.00 – 15.00 ÁRIE Z ČESKÝCH OPER – SBOR A SOLISTÉ NÁRODNÍHO DIVADLA A STÁTNÍ OPERY PRAHA

Vánoční trhy v dalších městech: informace naleznete zde.