Posílejte vánoční přání z internetu

  • od

Trápí vás každý rok před Vánocemi stále stejný problém? Chcete svým blízkým odeslat vánoční přání, ale nejste si jistí, jak to udělat?

Pro klasické papírové pohlednice byste museli běžet do obchodu, navíc doba jejich doručení, zejména v době vánočních svátků, kdy jsou pošty zahlcené či případně při jejich zasílání po celém světě, může trvat nepříjemně dlouho a potěšit své známé vánočním pozdravem doručeným v průběhu ledna nemusí být to pravé ořechové.

Další možností jsou přání zaslané přes mobilní telefon jako SMS nebo MMS. Jenže již před rokem jste si všimli, že prosincový účet za telefon byl pořádně dlouhý a v dnešní době je dobrá každá koruna. Ideálním řešením tak mohou být přáníčka zasílaná přímo z internetu, která naleznete na webu Vánoční přání.

Jak vše probíhá? Úplně jednoduše. Projdete si obrázková přání, která jsou na webu k dispozici (jsou navíc roztříděná a oštítkovaná, takže pokud preferujete třeba přání se zasněženou zimní krajinou, nemusíte procházet přání s ostatními motivy). Pokud vás některé zaujme, kliknete na jeho název nebo na text “detail přání »” a přejdete přímo na stránku, ze které přáníčko odešlete. Stačí jen vyplnit svoje jméno a e-mail, aby příjemce přání věděl, kdo mu jej zasílá a pak už stačí napsat e-mailovou adresu příjemce a připojit osobní pozdrav či text přání, který chcete k obrázku připojit a kliknout na “Odeslat”. Vánoční přání bude v e-mailové schránce vašich blízkých během chvilky a vy můžete pro letošek hodit za hlavu starosti s odesíláním vánočních přání.