Charita

Charita, dobročinnost, podpora neziskových organizací a jejích projektů. To vše je pro mnohé samozřejmou součástí jejich životů. V předvánočním čase bývají peněženky i srdce lidí přeci jen více otevřené než obvykle.

Období Vánoc je zároveň časem, kdy probíhá množství vánočních sbírek i dobročinných akcí. Ty mají nejrůznější poslání, mnohé se snaží zpříjemnit sváteční chvíle starým a nemocným lidem, dětem v nemocnicích a dětských domovech, ale i lidem bez přístřeší. Další se snaží shromáždit finanční prostředky nebo i věcné dary pro potřebné.

Rádi bychom pomohli charitativním a neziskovým organizacím v jejich snažení. Nabízíme jim proto možnost bezplatně informovat o svých projektech prostřednictvím webu České Vánoce. Budeme rádi, když nám zástupci neziskových organizací zašlou svoje tiskové zprávy či informace o vánočních sbírkách či projektech (e-mail: info[zavináč]ceskevanoce.info). Ještě více nás potěší, když se díky našemu webu o jejich snažení dozví co nejvíce lidí, kteří se do těchto aktivit zapojí a podle svých možností pomůžou dobré věci.

Všechny články o vánočních charitativních a dobročinných projektech naleznete v rubrice Charita.